Vývoj, výroba, prodej a servis

Elektrozařízení nízkého napětí

PKS elektro - Elektrozařízení nízkého napětí

Naše společnost se zaměřuje na projektování, výrobu, montáž a servis v oblasti elektro.

K projektování používáme software E-plan P8 a s důkladným zohledněním vlastních a zákaznických standardů se snažíme poskytnout kvalitní projekty, které splňují specifické potřeby našich klientů.

V oblasti programování se náš tým zkušených techniků se specializuje primárně na PLC systémy výrobce Siemens, ale menší projekty nebo úpravy provádíme i na systémech jiných výrobců. Zajišťujeme také vytváření vizualizací na operátorských panelech nebo úpravy stávajících dle požadavků zákazníků.

S našimi službami servisu a diagnostiky jsme připraveni zajistit optimální fungování elektro zařízení NN včetně náhrady a výměny komponentů, které již nejsou dostupné na trhu.

Jsme odborníci na renovace starších zařízení a nabízíme kompletní výměnu elektro skříní, kabeláže, konektorů, senzoriky a dalších komponentů.

Při stěhování zařízení zajišťujeme bezpečné odpojení a následné zapojení elektro zařízení a pečlivě odzkoušíme funkčnost po přemístění.

Naše preventivní prohlídky elektrozařízení jsou navrženy tak, aby minimalizovaly riziko poruch a zajišťovaly dlouhodobou spolehlivost vašich zařízení.

Jsme ochotni poskytnout odborné poradenství týkající se návrhu, úprav a servisu elektrických zařízení. Naše rady jsou zaměřené na jednoduchost a efektivitu, aby vaše zařízení pracovala spolehlivě a efektivně.

V PKS servis s.r.o. máme bohaté zkušenosti s poskytováním vysoce kvalitních služeb v České republice a okolních zemích.

Servis a technické poradenství

Vlastní vývoj, výroba a montáž celků

Komplexní záruční a pozáruční poradenství

Dlouholetá praxe a znalost národních a světových standardů

Profesionální a zkušený tým montérů a techniků